Przetwornik obrotowy RPE-PV

Programowany Przetwornik Obrotowy

Dynamiczny przetwornik typu RPE-PV firmy NEWALL, cechuje możliwość łatwego przeprogramowywania jego rozdzielczości przez użytkownika dla dowolnej wartości pomiędzy 1 a 10 000 impulsów na obrót.

NEWALL Przetwornik obrotowy RPE-PV

Decyduj sam o rozdzielczości przetwornika

Kiedy zamawiamy typowy przetwornik obrotowy, jego rozdzielczość jest określona i stała dla całego okresu użytkowania. Rozdzielczość przetwornika RPE-PV może być dowolnie przeprogramowywana przy pomocy PC.

Jeden typ przetwornika do różnych aplikacji

Ci, którzy używają przetworników o różnych rozdzielczościach, mogą mieć na magazynie tylko przetworniki RPE-PV i programować je w zależności od potrzeb.

Szybkie i łatwe programowanie rozdzielczości

Użytkownik może programować i przeprogramowywać przetwornik w dowolnym czasie. Najpierw należy ściągnąć i zainstalować aplikację ze strony internetowej Newall. Następnie używając przewodu pośredniego połączyć przetwornik z PC za pomocą portu USB. Wybrać żądaną rozdzielczość i wcisnąć „Program”. Przetwornik jest zaprogramowany

Wymiary

NEWALL Przetwornik obrotowy RPE-PV wymiary

Instalacja

  1. Pobierz USB Virtual COM Port Driver. (Uwaga: Oprogramowanie RPE-PV jest dostępne wyłącznie dla systemu Windows).
  2. Skoreluj port USB z twardym dyskiem.
  3. Wprowadź dane instalacyjne dysku.
  4. Pobierz RPE-PV Programming Installer.
  5. Użyj "setup" do instalacji oprogramowania RPE-PV.
  6. Program uaktywnia się automatycznie. Kiedy zakończysz instalację oprogramowania możesz przystąpić do programowania RPE-PV.

Programowanie

  1. Używając przewodu RPE-PV podłącz go do swojego PC. Czerwony X (Bez wykrywania przewodu) powinien się zmienić na zielony znak kontrolny, co znaczy, że moduł programowy USB został wykryty. (Trwa to do 15 sekund).
  2. Podłącz złącze M18 do przetwornika RPE-PV . Czerwony X (bez wykrywania przetwornika) powinien się zmienić na zielony znak kontrolny, a prądowa rozdzielczość RPE-PV będzie wyświetlona na ekranie komputera.
  3. Aby zmienić rozdzielczość RPE-PV , wprowadź nową wartość zawartą pomiędzy 1 i 10000 w pole oznaczone “Program New Resolution.” Następnie naciśnij klawisz “Program” . W ciągu paru sekund, nowa wartość rozdzielczości zostanie załadowana do RPE-PV. Przetwornik został zaprogramowany i można rozłączyć przewód.

Uwagi

Wszystkie przetworniki RPE-PV są dostarczane z zaprogramowaną rozdzielczością 1024 imp/obr jeżeli nie została zamówiona inna.

Przewód M18 jest w osłonie odpornej na ścieranie PCV i z jednej strony zawiera złącze M18 z drugiej wolne końcówki lub złącze D9 przystosowane do współpracy z czytnikami Newall (w zależności od zamówienia).

Wielonapięciowy napęd liniowy (7272): 100 mA źródłowy/ujemny. Napięcie wejściowe 5 do 28 VDC +/- 5% standardowe (Uwaga: V Wył = V Wł). Napęd ten jest kompatybilny z TTL kiedy napięcie zasilania wynosi 5 V.

Dołącz do grona naszych klientów